Hegsagone Hotel Marine Asia - Bayramoğlu & Darıca
TR | EN
Hakkımızda

Konuklarına 1995 yılından itibaren hizmet vermekte olan Hotel Hegsagone; Bayramoğlu Balyanos koyu içerisinde, deniz kenarında, yemyeşil bir bitki örtüsü içerisinde eşsiz bir deniz ve gün batımı manzarasına sahiptir.


Bayramoğlu bir tatil beldesi olmasının yanı sıra, konumu gereği de çok stratejik bir öneme sahiptir. İstanbul ve Kocaeli illerinin tam arasında kalan bu şirin belde, E-80 İstanbul Anadolu Otoyolu, D-100(E-5) Karayolu, Eskihisar-Topçular Feribot Terminali, TCDD Anadolu Tren Yolu Hattı, Sabiha Gökçen Uluslarası Havaalanı ve son olarak Gebze-Halkalı Marmaray Yüzeysel Metrosu’nun yanı başında yer almaktadır.

 

Bayramoğlu’ nu ayrıcalıklı kılan önemli özelliklerden bir diğeri de, Türkiye’nin önde gelen sanayi bölgeleri ve kuruluşlarının tam ortasında yer almasıdır. Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB), Taşıt Yan Sanayicileri Derneği (TAYSAD), Dilovası Organize Sanayi Bölgesi ( DOSB ), Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesi, ( GEPOSB ), Tuzla Organize Sanayi Bölgesi ( TOSB ), Tuzla Deri Organize Sanayi Bölgesi, Tuzla Serbest Organize Sanayi Bölgesi, Tuzla Tersaneler Bölgesi, TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi, TÜBİTAK Teknoloji Serbest Bölgesi ve Şekerpınar, Çayırova gibi sanayi kentlerinin yanı sıra İstanbul Park Pisti, Boğaziçi Hayvanat Bahçesi ve son olarak Johns Hopkins Anadolu Sağlık Merkezi gibi önemli bir sağlık kuruluşuda Bayramoğlu’ na yaklaşık 10 dakikalık araç mesafesinde yer almaktadır.